REKLAMY
WEWNĘTRZNE

BANERY, NOŚNIKI

Alutent to producent systemów wystawienniczych z wieloletnim doświadczeniem. Nasi eksperci przygotowują również wysokiej jakości reklamy wewnętrzne i konstrukcje reklamowe na zamówienie klienta.

Tablice reklamowe wewnętrzne i reklamy indoor umożliwiają montaż niewielkich rozmiarów materiałów promocyjnych, wydrukowanych w postaci banerów tekstylnych.

Zastosowanie i bezpieczny montaż

Kompleksowe konstrukcje reklamowe na zamówienie

Eksperci Alutent zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu i terminową realizację zlecenia.

  • Reklamy indoor to skuteczne reklamy, które mogą być montowane na stałe w budynku siedziby firmy lub w czasie targów branżowych i wydarzeń biznesowych.
  • Reklama wizualna to bardzo skuteczny sposób na zaprezentowanie oferty przedsiębiorstwa w profesjonalny sposób.
  • Reklamy wystawiennicze montowane na stalowych linkach są bezpośrednio przytwierdzane do sufitu lub do specjalnie przygotowanej konstrukcji Alutent.
  • Nośniki reklam wewnętrznych produkowane przez Alutent zapewniają szybki i bezproblemowy montaż oraz bezpieczne przytwierdzenie konstrukcji reklamowej.
  • W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również stojaki banerowe oraz inne rozwiązania z zakresu systemów targowych i promocyjnych.