O firmie

Projektujemy i realizujemy unikatowe konstrukcje aluminiowe

Piękno przyciąga wzrok, a piękno to dobre proporcje, estetyczne wykonanie, unikalny niepowtarzalny kształt. Projektujemy i realizujemy unikatowe konstrukcje aluminiowe w których każdy detal jest ważny. Estetyczny i funkcjonalny. Połączenie tych wartości to nasz produkt. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć nowe oryginalne i unikatowe systemy konstrukcyjne. Doświadczony zespół, wykwalifikowana kadra, ciągłość pokoleniowa oraz nasza pasja to gwarancja sukcesu.

Nasza oferta

Alu–Tent Systemy Wystawiennicze i Reklamowe to także funkcjonalne, lekkie oraz łatwe w montażu systemy targowe. Wykonujemy je z lekkich i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, co sprawia, że nadają się one do stosowania wewnętrz i na zewnętrz budynków.

Realizujemy indywidualne zamówienia, dlatego kazdy system wykonywany jest w oparciu o unikalny projekt, wynikajacy z potrzeb oraz oczekiwan klienta. Swiatowa jakosc usług naszej doceniło juz wiele firm. Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne systemy targowe od producenta

Jesteśmy wiodącym producentem systemów targowych i innych materiałów reklamowych. Oferujemy Państwu między innymi wysokiej jakości:

 • stoiska targowe,
 • zabudowę targową,
 • systemy wystawiennicze,
 • profile aluminiowe targowe,
 • reklamy wewnętrzne,
 • reklamy i systemy podwieszane,
 • ścianki ekspozycyjne,
 • ścianki biurowe,
 • systemy reklamy zewnętrznej,
 • półki wystawiennicze,
 • systemy napinane sufit-podłoga,
 • systemy zawieszeń linowych

Ile kosztuje system targowy od producenta

Stoiska targowe i systemy wystawiennicze od Alu-Tent dostępne są w atrakcyjnych cenach. Ostateczne koszty wykonania Państwa zlecenia zależą jednak od wielu czynników, na przykład wymiarów konstrukcji oraz miejsca montażu. W celu poznania szczegółowego cennika systemów targowych czy reklam podwieszanych zapraszamy do kontaktu.

Bogata oferta Alu-Tent

Oferujemy Państwu nie tylko reklamowe systemy aluminiowe, ale także wysokiej jakości zadaszenia membranowe czy usługi z zakresu zakuwania linek stalowych oraz spawania konstrukcji stalowych. Nasze usługi są kompleksowe - obejmują wykonanie projektu oraz transport.

Wysokiej jakości konstrukcje aluminiowe

Oferowane przez nas systemy wystawiennicze dostępne są na indywidualne zamówienie klienta. Stoisko targowe czy reklama podwieszana będzie dostosowana do Państwa potrzeb oraz zgodna z identyfikacją wizualną firmy.

Wysokiej jakości konstrukcje aluminiowe

Systemy aluminiowe targowe, które Państwu oferujemy, z jednej strony wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, z drugiej solidnym wykonaniem. Dzięki unikalnemu wyglądowi konstrukcji aluminiowych od Alu-Tent, Państwa stoisko czy zabudowa targowa będzie się wyróżniać na tle konkurencji oraz przyciągać wzrok uczestników imprezy.

Nasze systemy reklamowe charakteryzują się solidną budową dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do obróbki aluminium, przez co zabudowa targowa jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest stabilna i bezpieczna. Dodatkowo, znajdujące się w naszej ofercie profile aluminiowe targowe posiadają naturalną powłokę antykorozyjną.

W naszej ofercie znajdują się systemy targowe oraz zadaszenia membranowe z wysokiej jakości materiałów PCV.

1

Naszym klientom oferujemy przygotowanie projektu oraz montaż, a także profesjonalne doradztwo.

2

Nasi specjaliści służą Państwu fachową pomocą na każdym etapie zamówienia. Oferta Alu-Tent dostępna jest na terenie całej Polski.

3

Zapewniamy atrakcyjny cennik oraz terminową realizację zlecenia.

Referencje

Firma ALU-TENT Ryszard Zieliński z siedzibą w 62-060 Stęszewie, przy ul. Topolowej 3, była wykonawcą Sceny Letniej Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni Orłowie

Markos Pagudis
FORUM KULTURY Sp. z o.o

więcej

Niniejszy oświadczam, że firma ALU-TENT Ryszard Zieliński z siedzibą w 62-060 Stęszewie, przy ul. Topolowej 3, była wykonawcą zadaszeń membranowych dla inwestycji: "Utworzenie Narodowego Centrum Polsk...

Marcin Buchla
Budimex S.A.

więcej

Gmina Miejska Chojnice informuje, że Firma ALU-TENT ul. Topolowa 3, 62 - 060 Stęszew w ramach umowy nr BI.272.21.11 z dnia 12.10.2011 r. realizowała inwestycję pn. Zaprojektowanie i wykonanie zadaszen...

Arseniusz Finster
Gmina Miejska Chojnice

więcej

Firma ALU-TENT Ryszard Zieliński z siedzibą 62-060 Stęszew ul. Topolowa 3 wykonał i zamontował w okresie od 25-04-2010 r. do 15-05-2010 r. na zlecenie firmy Skład Budowlany Eko-Hurt Michał Dobrzenieck...

Michał Dobrzeniecki
EKO-HURT

więcej

Z przyjemnością informujemy, że w zakresie wykonywania systemów podwieszeń reklamy na stoiskach targowych współpracujemy z firmą ALU-TENT Ryszard Zieliński mieszczącą się przy ul. Topolowej 3 w Stęsze...

Ryszard Zieliński
IDEA EXPO.MTP

więcej

Od ponad roku jesteśmy użytkownikami zadaszenia trybun na naszym stadionie w Gliwach przy ul. Okrzei 20. wykonawcą zadaszenia była firma Protan-Elmark Sp. z o. o.

Józef Drabicki
GKS PIAST

więcej