Systemy targowe Łódź

Stoiska ekspozycyjne i zabudowa targowa to nieodłączna część różnych wystaw i imprez. Pozwalają one na skuteczną i profesjonalną promocję. Nasze stoiska targowe w Łodzi już nie raz zachwyciły zebranych. Jeśli zależy Ci na tym, aby wyróżniać się na tle innych wystawców oraz na tym, aby lepiej zapaść w pamięć gości odwiedzających targi wybierz Alu-Tent. Realizujemy zlecenia na zabudowę targową w Łodzi oraz na terenie całej Polski.

 

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny stoisk targowych

Wszystkim klientom z Łodzi, ale nie tylko, polecamy wysokiej klasy systemy targowe stojące oraz podwieszane. Jesteśmy producentem, dlatego dbamy o to, żeby nasza oferta w 100% odpowiadała potrzebom naszych klientów, zwłaszcza jeśli chodzi o:

 

  • – stoiska targowe i promocyjne,
  • – panele do zabudowy targowej,
  • – standy i ścianki wystawiennicze,
  • – banery, potykacze, roll-upy.

 

Projektujemy stoiska targowe w Łodzi trzymając się ustalonych terminów. Z nami zawsze będziesz gotowy na czas. Oferujemy także atrakcyjny cennik, dopasowywany indywidualnie do każdego zlecenia.

 

Najwyższa jakość

Decydując się na wniesienie zabudowy targowej w Łodzi z Alu-Tent możesz liczyć na najwyższą jakość. Przykładamy ogromną wagę do poziomu zadowolenia naszych klientów. To właśnie dlatego projektowane przez nas stoiska targowe są estetycznie wykonane, bardzo trwałe, a także łatwe w montażu i demontażu. Do produkcji wykorzystujemy odporne na korozję oraz zużycie profile aluminiowe. Wszelkie elementy graficzne również są wykonywane ze szczególną starannością. U nas najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i zdecyduj się na zabudowę targową i systemy wystawiennicze od Alu-Tent.

 

Zaufaj profesjonalistom

Zabudowę targową firmy Alu-Tent można spotkać w wielu polskich miastach – Łodzi, Krakowie, Warszawie, Poznaniu. Doskonale sprawdza się podczas dużych i małych targów, ale także podczas innych imprez, takich jak sympozja, kiermasze i konferencje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także do składania zamówień.