Systemy targowe Kraków

Jak zapaść w pamięć uczestników targów i imprez branżowych? Kluczem do sukcesu może być zabudowa targowa. Wyjątkowe stoiska targowe – w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie, sprawdzą się w 100%. Dzięki nim możesz wyróżnić się spośród wielu innych wystawców i sprawić, że potencjalni klienci chętnie podejdą właśnie do Ciebie. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się projektem stoiska targowego skorzystaj z usług Alu-Tent.

 

Zabudowa targowa skrojona na miarę

Nasze konstrukcje reklamowe oraz zabudowa targowa w Krakowie nie ma sobie równych. Jesteśmy w stanie zaprojektować stoiska ekspozycyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nietypowe kształty, nietuzinkowe kolory – zrealizujemy każdy projekt. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży i zrealizowaliśmy już wiele niesztampowych zleceń. Skontaktuj się z nami, aby ustalić wszelkie szczegóły. Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie stoisko targowe w Krakowie lub innym polskim mieście, działamy na terenie całego kraju.

 

Stoisko, jakiego potrzebujesz

Jesteśmy producentem, który może pochwalić się szeroką ofertą stoisk targowych i promocyjnych o wysokiej jakości. Naszym klientom, nie tylko z Krakowa, polecamy:

 

  • stoiska targowe i promocyjne,
  • – standy, banery, roll-upy,
  • – panele do zabudowy targowej,
  • – ścianki wystawiennicze,
  • – systemy targowe stojące i podwieszane.

 

Podczas produkcji wykorzystujemy komponenty wysokiej jakości, dzięki czemu nasze stoiska są wytrzymałe i doskonale się prezentują.

 

Kompleksowa obsługa

Klientom z Krakowa i innych miast oferujemy nie tylko projektowanie i montaż zabudowy targowej. W ramach naszych usług możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Służymy pomocą na każdym etapie – od złożenia zamówienia, przez projekt, aż po montaż. Działamy na terenie całej Polski. Wybierając Alu-Tent możesz liczyć na naszą terminowość, a także na atrakcyjny cennik. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.