O firmie

Poznajmy się

Systemy wystawiennicze nie mają przed nami tajemnic. Projektujemy i realizujemy unikatowe konstrukcje aluminiowe od wielu lat, ciesząc się zaufaniem, którym codziennie nas obdarzacie. Doskonale znamy know-how marketingu wystawienniczego, każdego dnia skupiając się na dostarczaniu jak najefektywniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, podchodząc do każdego zlecenia z maksymalnym zaangażowaniem i kreatywnością. Dla naszych klientów poszukujemy najbardziej optymalnych propozycji wystawienniczych, dzięki którym skutecznie wzmocnią oni swoją konkurencyjność.

Od projektu i budowę po montaż

Wsłuchując się w potrzeby rynku przygotowaliśmy kompleksową ofertę. W jednym miejscu nasi klienci otrzymują kompletne wsparcie w zakresie przygotowania systemów wystawienniczych. Zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy dany system w pełni dopasowując jego funkcjonalności i estetykę do indywidualnych wytycznych. Nasi klienci mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i doskonały standard dostarczanych rozwiązań. W procesie produkcji sięgamy po najlepsze materiały, co wzmacnia naszą konkurencyjność na rynku. Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy dostępni 24h na dobę!

Co nas wyróżnia?

Projektując systemy wystawiennicze robimy to tak, jakbyśmy projektowali je dla siebie. Dbamy o każdy detal dostarczanych rozwiązań, koncentrując się na ich kluczowych aspektach – funkcjonalnym i estetycznym.
Terminowość
Terminowość
Realizacje zawsze na czas
Wiele konfiguracji
Wiele konfiguracji
Zrealizujemy każdy projekt w indywidualnych konfiguracjach
Bogate know-how
Bogate know-how
Znamy się na marketingu wystawienniczym
Wysoka skuteczność
Wysoka skuteczność
Nasze systemy wzmacniają sprzedaż

Dlaczego my?

01
Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę – przygotowanie projektu i montaż, jak również profesjonalne doradztwo
02
Zapewniamy pomoc na każdym etapie projektu, a nasza oferta dostępna jest na terenie całego kraju.
03
Proponujemy atrakcyjne ceny i terminową realizację zlecenia.